SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
485 000 €
(4 145 € / m²)
Prodaja
3
2+
117 m²
Općina Omišalj

spalnica3
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Otok Krk, Omišalj, penthouse u novogradnji s pogledom na more!!!
Prodaje se novogradnja u Omišlju tlocrtno korisne stambene površine 81.54 m2 s natkri...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorTuš kabinaLočeni wcKuhinjski aparatiOpremljenoLeseni podPloščice

Ostalo
Starost oglasa: 155 dni
Posodobljeno: 155 dni

Lokacija

Općina Omišalj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Euro Immobilen d. o. o.

Ivica Brusić

Podobni oglasi