SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
413 400 €
(5 233 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Draga, Općina Omišalj

spalnica3
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Na atraktivnoj lokaciji u Njivicama na otoku Krku, u sklopu manje i moderno projektirane novogradnje, nalazi se dvosoban apartman smješten na prvom ka...

Ostalo
Starost oglasa: 263 dni
Posodobljeno: 263 dni

Lokacija

Draga, Općina Omišalj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Terra Aurea d.o.o.

Dominik Banožić

Podobni oglasi