Seznam ponudb
8
8
8
280 000 €
(4 179 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Općina Mošćenička Draga
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
67 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
MOŠĆENIČKA DRAGA - Dvoetažni stan sa prekrasnim pogledom
Na jednoj od najljepših lokacija na Jadranu, u Mošćeničkoj Dragi, prodaje se dvoetažni apart...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
117 dni
Posodobljeno:
117 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Općina Mošćenička Draga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.