SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
250 000 €
(4 630 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Općina Medulin

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

U samom centru Medulina, nudimo atraktivan stan u novogradnji, smješten na 1. katu manje stambene zgrade. Stan neto površine 54 m² pruža izuzetan komf...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Općina Medulin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi