SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
448 733 €
(5 540 € / m²)
Prodaja
2
2+
81 m²
Općina Medulin

spalnica2
površina81 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stan u novoj modernoj zgradi u Medulinu, u izgradnji.

STAN - C2 je na dva kata i nalazi se na 2 i 3.katu zgrade. Stan se sastoji od:
hodnika, 2 k...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Općina Medulin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi