SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
436 092 €
(5 451 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Općina Medulin

spalnica3
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaja stanova u novom stambenom kompleksu – Medulin

U ponudi su stanovi u modernom stambenom kompleksu smještenom u Medulinu, jednoj od najatrakt...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Općina Medulin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi