SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
171 000 €
(2 948 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Općina Medulin

spalnica3
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se moderan stan u novogradnji - 2026.g. u Medulinu.
Stan ima stambenu površinu od 58m2 i rasporedom je 2-sobni s dnevnim boravkom.

Ostalo
Starost oglasa: 120 dni
Posodobljeno: 120 dni

Lokacija

Općina Medulin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Four nekretnine d.o.o.

Valter Gržinić

Podobni oglasi