SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
329 000 €
(3 656 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
90 m²
Munida, Općina Medulin

spalnicaatypical
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na prodaju se nudi prostrani 2,5-sobni stan površine 90 m², smješten u prizemlju dvokatnice izgrađene 2010. godine, u atraktivnoj i mirnoj zoni Meduli...

Ostalo
Starost oglasa: 127 dni
Posodobljeno: 127 dni

Lokacija

Munida, Općina Medulin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Terram team

Sandra Kralj

Podobni oglasi