SUPA24
Terasa; razgled, naravna svetloba
WC; po prenovi, naravna svetloba, sodoben slog
Kuhinja; kuhinjski aparati, sodoben slog, naravna svetloba, talne ploščice
218 750 €
(3 646 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
Općina Medulin

spalnica1
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

We offer an apartment with a sea view for sale just 300 meters from the sea in Banjole! The building is located in an oasis of greenery surrounded onl...

Ostalo
Starost oglasa: 198 dni
Posodobljeno: 55 dni

Lokacija

Općina Medulin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi