SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
156 600 €
(3 915 € / m²)
Prodaja
3
1
40 m²
Spujanski put, Općina Medulin

spalnica3
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja dvosoban stan u Vinkuranu, 600 m od mora.

U mirnoj ulici koja vodi ravno prema moru, u ograđenoj sta...

Ostalo
Starost oglasa: 320 dni
Posodobljeno: 320 dni

Lokacija

Spujanski put, Općina Medulin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Remax centar nekretnina

Rebeka Tomišić

Podobni oglasi