Seznam ponudb
25
25
25
390 000 €
(3 611 € / m²)
Prodaja
3
2+
108 m²
Općina Lovran
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
108 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Potkrovlje stare vile na top lokaciji + turistički studio apartman
U ponudi je stan u potkrovlju stare vile, ukupne površine 108 m², smješten na izu...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
4 dni
Posodobljeno:
3 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Općina Lovran
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.