SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 200 000 €
(6 977 € / m²)
Prodaja
3
1
172 m²
Lokva, Općina Lovran

spalnica3
površina172 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situated in a peaceful and highly attractive microlocation in Lovran, this representative penthouse on the first floor of a modern new development off...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočeni wcTerasaRazgledVisoki stropiNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 99 dni

Lokacija

Lokva, Općina Lovran
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Mercury Group

MERCURY GROUP

Podobni oglasi