SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
290 000 €
(3 258 € / m²)
Prodaja
1
1
89 m²
Lokva, Općina Lovran

spalnica1
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

OPATIJA, LOVRAN, CENTRUM - Byt a garsonka, 89 m2 Představujeme Vám kompletně zrekonstruovaný byt o velikosti 69 m2, který se nachází ve druhém patře r...

Neopremljen
Starost oglasa: 159 dni
Posodobljeno: 159 dni

Lokacija

Lokva, Općina Lovran
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi