SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
930 000 €
(9 894 € / m²)
Prodaja
2
1
94 m²
Lokva, Općina Lovran

spalnica2
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

OPATIJA, LOVRAN - luxusní byt 94m2 v prvním patře, 300m od moře K prodeji je exkluzivní byt v prvním patře moderní městské vily se dvěma bytovými jedn...

Neopremljen
Starost oglasa: 166 dni
Posodobljeno: 166 dni

Lokacija

Lokva, Općina Lovran
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi