SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
540 000 €
(4 320 € / m²)
Prodaja
3
1
125 m²
Općina Lovran

spalnica3
površina125 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment in Lovran, 1st line to the sea!Total area of this magnificent apartment is 125 sq.m.It consists of a hallway, a bathroom, a kitchen with a d...

Ostalo
Starost oglasa: 201 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Općina Lovran
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi