SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
330 000 €
(2 727 € / m²)
Prodaja
4
1
121 m²
Lokva, Općina Lovran

spalnica4
površina121 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Posredujemo u prodaji vrhunske etaže obiteljske kuće, smještene u Lovranu, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more i 2 osigurana parkirna mje...

Ostalo
Starost oglasa: 341 dni
Posodobljeno: 251 dni

Lokacija

Lokva, Općina Lovran
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović

Podobni oglasi