SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
640 000 €
(5 926 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
108 m²
Lokva, Općina Lovran

spalnicaatypical
površina108 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Predstavljamo vam luksuzni penthouse s ukupnom površinom od 108 m², od čega je 85 m² unutarnjeg prostora, dok 23,87 m² otpada na natkrivene terase.

Ostalo
Starost oglasa: 368 dni
Posodobljeno: 358 dni

Lokacija

Lokva, Općina Lovran
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Novumax j.d.o.o.

Mladen

Podobni oglasi