SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
466 000 €
(4 088 € / m²)
Prodaja
3
1
114 m²
Općina Ližnjan

spalnica3
površina114 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

U mirnom i ugodnom dijelu Ližnjan prodaje se stan u novogradnji u ROH BAU fazi, smješten na zadnjem katu moderne manje stambene zgrade s ukupno tri et...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Općina Ližnjan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Four nekretnine d.o.o.

Margareta Žunić

Podobni oglasi