SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
295 000 €
(1 497 € / m²)
Prodaja
5
2+
197 m²
Općina Ližnjan

spalnica5
površina197 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ISTRA, LIŽNJAN - 4SS+DB obiteljski dvoetažni stan s pripadajućim vrtom i dodatnim objektom

Predstavljamo ovaj kvalitetan obiteljski stan, smješten n...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Općina Ližnjan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dux nekretnine d.o.o.

Loren Kečan

Podobni oglasi