Seznam ponudb
5
191 400 €
(3 544 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Općina Ližnjan
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
54 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
ISTRA, LIŽNJAN - Stan 1S+DB blizu mora s terasom!
U ponudi DUX nekretnina nudimo stan s terasom u neposrednoj blizini mora.
Nudi površinu od ukupn...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
112 dni
Posodobljeno:
100 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Općina Ližnjan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.