SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
222 200 €
(3 527 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Općina Ližnjan

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

ISTRA, LIŽNJAN - Stan 2S+DB s pogledom na more!

U ponudi DUX nekretnina nudimo stan s vrtom u blizini mora!
Nudi površinu od ukupno 63,48m2.

Ostalo
Starost oglasa: 118 dni
Posodobljeno: 109 dni

Lokacija

Općina Ližnjan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dux nekretnine d.o.o.

Ivana Škoro

Podobni oglasi