Seznam ponudb
10
10
10
220 000 €
(3 235 € / m²)
Prodaja
4
1
68 m²
Vodice, Općina Lanišće
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
68 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Příležitost - byt se 3 ložnicemi a velkou terasou - Vodice!
V klidné lokalitě, pouhých 400 m od moře, Vám nabízíme komfortní, zařízený apartmán se ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Prvotno stanje
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
G - Izjemno potratna
tip stavbe:
Mešana
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
113 dni
Posodobljeno:
113 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Vodice, Općina Lanišće
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.