SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
729 460 €
(6 130 € / m²)
Prodaja
3
2+
119 m²
Općina Kolan

spalnica3
površina119 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive Luxury Penthouse for Sale in Mandre, Pag Island – First Row to the Sea!Discover an unparalleled living experience in the heart of the Adriat...

Ostalo
Starost oglasa: 44 dni
Posodobljeno: 43 dni

Lokacija

Općina Kolan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi