SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
224 225 €
(2 519 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
89 m²
Velebitska ulica, Općina Kolan

spalnicaatypical
površina89 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pag - Mandre, prodaje se višeetažni trosobni apartman od 89,69 m2 u prizemlju stambenog objekta izgrađenog 2012 godine.

Ostalo
Starost oglasa: 442 dni
Posodobljeno: 259 dni

Lokacija

Velebitska ulica, Općina Kolan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FUTURA NEKRETNINE

Petra Vučković

Podobni oglasi