SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
260 590 €
(2 895 € / m²)
Prodaja
2
1
90 m²
Općina Kanfanar

spalnica2
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaja stanova u novogradnji, Kanfanar!

Zgrada sastoji se od 3 etaže, prizemlje, prvi i drugi kat.

Stan A1, 90.46 m2, nalazi se u prizemlju z...

Ostalo
Starost oglasa: 111 dni
Posodobljeno: 111 dni

Lokacija

Općina Kanfanar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi