SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
236 900 €
(2 820 € / m²)
Prodaja
2
2+
84 m²
Općina Kanfanar

spalnica2
površina84 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaja stanova u novogradnji, Kanfanar!

Zgrada sa ukupno 8 stanova, sastoji se od 3 etaže, prizemlje, prvi i drugi kat.

Stan A2, 83.54 m2, nala...

Ostalo
Starost oglasa: 117 dni
Posodobljeno: 117 dni

Lokacija

Općina Kanfanar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi