SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
210 000 €
(4 773 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Dobrinj, Općina Dobrinj

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Na atraktivnoj lokaciji u Šilu, svega oko 500 metara od mora te na pješačkoj udaljenosti od centra i svih ključnih sadržaja, nalazi se kompletno renov...

Ostalo
Starost oglasa: 91 dni
Posodobljeno: 91 dni

Lokacija

Dobrinj, Općina Dobrinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

My Adriatic d.o.o.

Igor Popović

Podobni oglasi