SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
259 000 €
(3 648 € / m²)
Prodaja
2
1
71 m²
Dobrinj, Općina Dobrinj

spalnica2
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

OSTROV KRK, ČIŽIĆI - Novostavba III - Byt 2+kk ve 2. patře NOVOSTAVBA! Na ostrově Krk, ve městě Čižići, se prodávají apartmány v kvalitní novostavbě, ...

Neopremljen
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 157 dni

Lokacija

Dobrinj, Općina Dobrinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi