SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 000 €
(3 159 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Soline, Općina Dobrinj

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Atraktivan apartman na 2. katu – samo 300 m od mora!
Na prodaju je atraktivan apartman na drugom katu stambenog objekta s ukupno šest stambenih jedini...

kamin
Starost oglasa: 309 dni
Posodobljeno: 281 dni

Lokacija

Soline, Općina Dobrinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ALFA ELMAS d.o.o

Jelena Andrić

Podobni oglasi