SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
249 000 €
(3 411 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Buzdehanj, Općina Čavle

spalnica3
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodajemo komforan dvosobni stan površine 73 m2 u novijoj stambenoj zgradi na mirnoj lokaciji.
Stan se nalazi na drugom katu zgrade, sastoji se od pr...

Ostalo
Starost oglasa: 136 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Buzdehanj, Općina Čavle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mololongo Realestate

Ivan Benaš

Podobni oglasi