SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 615 000 €
(4 228 € / m²)
Prodaja
4
2+
382 m²
Grad Zadar

spalnica4
površina382 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Na prodaju luksuzni apartman S1 u novogradnji smještenoj u prvom redu do mora u Zatonu kod Zadra, na izuzetno atraktivnoj lokaciji uz samu obalu i šet...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Grad Zadar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Stevanović

Podobni oglasi