SUPA24
Hiša in okolica; nujna prenova
Dnevna soba
Dnevna soba
226 000 €
(2 861 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Grad Zadar

spalnica3
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

ZADAR – PETRČANE | Stan u prizemlju s vrtom i 2 parkirna mjesta (S1 – ZG2)

U mirnom dijelu mjesta Petrčane, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri...

Ostalo
Starost oglasa: 98 dni
Posodobljeno: 46 dni

Lokacija

Grad Zadar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Esquire Real Estate

Jelena Kolovrat Lisica

Podobni oglasi