SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
143 000 €
(3 575 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
Grad Vodnjan

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se šarmantan stan u Barbarigi, površine 40 m², smješten na drugom katu zgrade s tri etaže. Ova nekretnina uključuje jednu spavaću sobu, kupaon...

Ostalo
Starost oglasa: 91 dni
Posodobljeno: 91 dni

Lokacija

Grad Vodnjan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi