Seznam ponudb
14
14
14
213 000 €
(3 550 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Peroj, Grad Vodnjan
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
60 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Istra,Peroj,novi,namješteni stan na lijepoj lokaciji
Na mirnoj lokaciji u Peroju,prodaje se stan od 60.31 m2 na drugom katu nove zgrade.
Objekat od 1...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
420 dni
Posodobljeno:
405 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Peroj, Grad Vodnjan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.