SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
610 268 €
(5 449 € / m²)
Prodaja
4
1
112 m²
Srima IX, Grad Vodice

spalnica4
površina112 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartament S2 – parter, 3 sypialnie, duży ogród, 2 parkingi, widok na morze Nowa inwestycja obejmująca 12 luksusowych apartamentów z widokiem na morze...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Srima IX, Grad Vodice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka

Podobni oglasi