SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
595 571 €
(5 672 € / m²)
Prodaja
3
1
105 m²
Trg hrvatskih mučenika, Grad Vodice

spalnica3
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VODICE – W ekskluzywnej lokalizacji, w drugiej linii od morza, na sprzedaż luksusowy penthouse z 2 sypialniami i tarasem z panoramicznym widokiem na m...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorTuš kabinaLočeni wcLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetloba

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 171 dni
Posodobljeno: 68 dni

Lokacija

Trg hrvatskih mučenika, Grad Vodice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka

Podobni oglasi