SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
413 750 €
(3 364 € / m²)
Prodaja
3
2+
123 m²
Grad Velika Gorica

spalnica3
površina123 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VELIKA GORICA – Moderan obiteljski stan u novogradnji s velikom loggiom

U ponudi je prostran i moderno projektiran trosoban stan smješten na drugom ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNadstropjeTip stavbeKuhinjski aparatiVisoki stropiPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 116 dni
Posodobljeno: 68 dni

Lokacija

Grad Velika Gorica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dux nekretnine d.o.o.

Anita Velić Fabijanić

Podobni oglasi