SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
536 375 €
(8 793 € / m²)
Prodaja
2
1
61 m²
Grad Umag

spalnica2
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ovaj prostrani jednosobni apartman nudi 61,30 m² udobnog životnog prostora unutar jednog od najprestižnijih luksuznih resorta na jadranskoj obali. S p...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Grad Umag
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir

Podobni oglasi