SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
772 182 €
(8 215 € / m²)
Prodaja
3
1
94 m²
Grad Umag

spalnica3
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe i loggiom s pogledom na park nudi 94,50 m² pažljivo osmišljenog stambenog prostora unutar ekskluzivnog re...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Grad Umag
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir

Podobni oglasi