SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
381 000 €
(4 097 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
93 m²
Grad Umag

spalnicaatypical
površina93 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na prodaju moderan i potpuno namješten stan smješten u ekskluzivnoj novogradnji u Križinama pokraj Umaga, svega 15 metara od mora. Ova atraktivna nekr...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Grad Umag
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi