SUPA24
499 000 €
(3 283 € / m²)
Prodaja
2
2+
152 m²
Grad Umag

spalnica2
površina152 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prostran trosoban stan s velikom terasom i pogledom na more

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, svega 300 m od mora, prodaje se prostran i svijetao t...

Ostalo
Starost oglasa: 64 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Grad Umag
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi