SUPA24
Tloris
Dnevna soba
Dnevna soba; razgled, nujna prenova
323 000 €
(3 511 € / m²)
Prodaja
4
2+
92 m²
Grad Umag

spalnica4
površina92 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Trosoban stan oznake S-3 koji se nalazi na zapadnoj strani etaže kat 1, orijentacije jug-zapad, a sas-toji se od hodnika, predsoblja, kupaonice, WC-a,...

Ostalo
Starost oglasa: 86 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

Grad Umag
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Real nekretnine

Josip Žarković

Podobni oglasi