SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
217 000 €
(5 711 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
Cate Dujšin Ribar, Grad Trogir

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji.
Vrlo funkcionalna garsonijera od 38,25m2 otvorenog koncepta u jednoj cjelini sa k...

Ostalo
Starost oglasa: 150 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Cate Dujšin Ribar, Grad Trogir
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Real nekretnine

Real nekretnine Šibenik

Podobni oglasi