SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
352 000 €
(4 822 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Cate Dujšin Ribar, Grad Trogir

spalnica3
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji.
Stan 73.50m2 koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije sp...

Ostalo
Starost oglasa: 148 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Cate Dujšin Ribar, Grad Trogir
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Real nekretnine

Real nekretnine Šibenik

Podobni oglasi