SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
243 000 €
(4 860 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Cate Dujšin Ribar, Grad Trogir

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Najmodernija novogradnja u Trogiru na izuzetno atraktivnoj lokaciji.

Stan 50,35m2 koji se sastoji od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka, jedne sp...

Ostalo
Starost oglasa: 166 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Cate Dujšin Ribar, Grad Trogir
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Real nekretnine

Real nekretnine Šibenik

Podobni oglasi