SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
180 000 €
(3 913 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
46 m²
Kralja Tomislava, Grad Trogir

spalnicaatypical
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se stan površine 46,62 m², smješten na trećem katu četverokatnice, na atraktivnoj lokaciji u Trogiru.

Ovaj 1,5-sobni stan (1S+DB) nudi funkci...

Ostalo
Starost oglasa: 179 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Kralja Tomislava, Grad Trogir
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Imperium-immobiliare d.o.o

Petar Ćerdić

Podobni oglasi