SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
438 000 €
(6 738 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Grad Split

spalnica3
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se potpuno renoviran stan površine 68 m², smješten na 7. katu stambene zgrade, izgrađene 1975. godine. Zgrada ima novi lift i obnovljenu fasad...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorPo prenoviNadstropjeOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 97 dni
Posodobljeno: 82 dni

Lokacija

Grad Split
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Real nekretnine

Trogir Dalmacija

Podobni oglasi