SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
270 192 €
(5 298 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Put Pazdigrada, Grad Split

spalnica2
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju jednosoban stan od 51.96 m2 u NOVOGRADNJI u Splitu – predio Pazdigrad

Ostalo
Starost oglasa: 393 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Put Pazdigrada, Grad Split
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Angelus nekretnine d.o.o.

Venći Čulić Meić

Podobni oglasi