SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
800 000 €
(4 878 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
164 m²
Uskočka, Grad Split

spalnicaatypical
površina164 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ovaj predivan stan smjestio se u jednom od najljepših dijelova Splita, na Bačvicama, svega nekoliko minuta hoda od samog centra grada, Rive i Diokleci...

Ostalo
Starost oglasa: 405 dni
Posodobljeno: 111 dni

Lokacija

Uskočka, Grad Split
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Imago Litoris d.o.o.

Jelena Tadin

Podobni oglasi