SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
597 000 €
(6 351 € / m²)
Prodaja
2
1
94 m²
Grad Šibenik

spalnica2
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Investors and homebuyers seeking premium beachfront property in Croatia will find an unparalleled opportunity in this brand new luxury ground floor ap...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Grad Šibenik
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi